Loader Image

Ürün Çeşitliliği

Birbirinden farklı ürün çeşitlerimiz ile sizlerin zevklerine hitap ettiğimizi düşünüyoruz.    

%100 Çözüm Odaklı

Bizden almış olduğunuz ürünlerimizin arkasında olup herhangi bir sıkıntı yaşamanız halinde elimizden gelen özeni ve desteği gösterdiğimize inanıyoruz.

7/24 Hizmet

Verdiğimiz ürünün ve hizmetin her zaman arkasındayız. Bizlere mesai saatleri içerisinde her zaman ulaşabilir ve ürünler ile ilgili sorunlarınıza çözümler üretebiliriz.

Müşteri Memnuniyeti

Siz müşterilerimizin memnuniyeti bizim için her şeyden kıymetli ve değerlidir. Ürünlerimiz ve size sunmuş olduğumuz hizmetten memnun kalıp bizi mutlu hatırlamanız bizler için oldukça önemlidir.

 

Ürün Gruplarımız

Hakkımızda

Ürün Çeşitlerimiz

Türkiye’nin çoğu bölgesinden tamamen doğal taş olarak çıkarılan mermerler el işçiliğiyle özenle işlenen taşların satışını yapmaktayız.

Atölyelerde özenle işlenip sizlere satışını yaptığımız ürünlerimize değinecek olursak;
Yumurta, büyük stres topu, bej 12’lik oval küllük, onyx 15’lik küllük, orta boy gemi saat, bej şekerlik, 15 cm tepsi, siyah baharat takımı, banyo takımı 5’li (tepsi dahil), siyah 13*13*4 kase, onyx 20 cm vazo, minik havan, orta boy havan, peçetelik, 30’luk satranç takımı, haritalı isimlik, düz isimlik, bileklik, süs objesi(armut-elma), fırça, sıvı sabunluk, diş fırçalık, çerezlik takım, kahve bardağı, katı sabunluk, kalp tepsi.

 

 

Ürün Kategorilerimiz

Türkiye’de mermer çıkarılan her bölgelerden el işçiliği ile mermer atölyelerinde özenle yapılmış tamamen doğal taşlardan üretilmiş ürünlerin satışını yapmaktayız.
Ürünlerimiz; Mutfak malzemeleri, banyo malzemeleri, hediyelik ürünler, küllükler.

Ürün Çeşitliliğimiz

Türkiye’nin çoğu bölgesinden tamamen doğal taş olarak çıkarılan mermerler el işçiliğiyle özenle işlenen taşların satışını yapmaktayız.

Atölyelerde özenle işlenip sizlere satışını yaptığımız ürünlerimize değinecek olursak;
Yumurta, büyük stres topu, bej 12’lik oval küllük, onyx 15’lik küllük, orta boy gemi saat, bej şekerlik, 15 cm tepsi, siyah baharat takımı, banyo takımı 5’li (tepsi dahil), siyah 13*13*4 kase, onyx 20 cm vazo, minik havan, orta boy havan, peçetelik, 30’luk satranç takımı, haritalı isimlik, düz isimlik, bileklik, süs objesi(armut-elma), fırça, sıvı sabunluk, diş fırçalık, çerezlik takım, kahve bardağı, katı sabunluk, kalp tepsi

 

Çalışma Saatleri

clock

Pztesi - Cuma 08.30 - 18.30

Cumartesi 09,30 - 13,30

Konumumuz